19 Ocak 2021 A Milli Takımın gelecek vaad eden büyük futbol tekniklerinden bir tanesidir Ozan Tufan
Fenerbahçe forması

Ozan Tufan: “Önemli Olan Fenerbahçe Forması Giyip Burada Oynamak”

 

Fenerbahçe forması

Fenerbahçe forması giyen genç yıldız,  kamp yaptıkları ortamda gerçekleştirdiği basın toplantısında kendisi ve Fenerbahçe’yle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Basın toplantısında son derece rahat ve huzurlu olduğu gözlenen genç yıldız düşüncelerini açıklıkla dile getirdi.

Ligin devre arası hazırlık kampını Antalya’nın Belek ilçesinde sürdüren Fenerbahçe futbol takımında yeniden kendisini sarı lacivertli, Fenerbahçe formasına bağlayan futbolcu Ozan Tufan, basın toplantısı düzenledi. Toplantı sırasında genç yıldız,  “Yoğun ve oldukça etkili çalışmalarımız sürüyor. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz. Ve şampiyonluk için büyük bir mücadele veriyoruz. Rahat bir ortamımız var. Takıma yeni katılan genç oyuncu arkadaşlarımızda bizimle birlikte çalışıyor. Yurt dışında olan arkadaşlarımız da takıma dahi oldu.  Böylelikle çalışmalarımıza tam takım olarak devam edeceğiz. Konsantrasyonumuz daha yüksek bir şekilde antrenmanlara devam edeceğiz. Ligin ikinci devresine başarılı bir başlangıç yapıp lig sonunda şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız.” diyerek düşüncelerini paylaştı.

 “Fenerbahçe’ye Elimden Gelen En İyi Şekilde Katkıda Bulunacağım”

Fenerbahçe forması Ozan Tufan, genel durumu ve şuan ki performansı ile ilgili de açıklamalarda da bulundu, “Benim hakkımda olumlu ve olumsuz konuşanlar vardı. Benim başarılı olacağıma inanan ve inanmayan insanlar da vardı. Ben bana inananları mahcup etmedim. Sakatlık gibi bir durum olmazsa, çok daha iyi oynayacağım. Fenerbahçe’ye elimden gelen en iyi şekilde katkıda bulunacağım.” sözleriyle konuşmasına devam etti genç futbolcu.