Emre Belözoğlu Orta Saha Değerlendirmesi Yaptı

Tecrübeli oyuncu ve Fenerbahçe’nin kaptanı olan Emre Belözoğlu, Ozan Tufan ve Gustavo ikilisinin orta sahası ile ilgili değerlendirme yaptı.

Tecrübe sahibi futbolcu ve sarı lacivertli ekipte de kaptanlık görevinde yer alan Emre Belözoğlu, Ozan Tufan ve Gustavo ikilisinin orta sahadaki verimliğine dair değerlendirme yaptı. Tam not verdiği öğrenilen kaptanın, özellikle de genç oyuncu Ozan Tufan ile ilgili kanat pozisyonunun yerine merkez konumda kullanılması gerektiğine dikkat çekti.

Süper Lig sürecinde ikinci yarıda oynamış olduğu futbolla dikkatleri üzerine çeken sarı lacivertli ekibin orta saha başarısı dillere destan oldu.

 

Bu Üçlü Kusursuz Etki Yarattı

 

Özellikle de ekibin Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın zorlu rakiplerine karşı Ozan, Gustavo ve Kruse üçlüsünün göstermiş olduğu performans, takımda ses getirmeyi de başardı.

 

Bu üçlünün iyi bir ritim uydurduğu düşünülürken, Kruse’nin ağlara göndermiş olduğu toplar da ayrı bir ilgi çekiyor. Söz konusu başarının ardında ise Ozan Tufan’ın merkezde yer alarak Gustavo ile yan yana gelmesinin etkili olduğu belirtiliyor.