Fenerbahçe Inter’in Yıldız İsmi Kwadwo Asamoah İle Anlaşacak

Gelecek sezon için hazırlık çalışmalarına en erken başlayan takımlardan biri de Fenerbahçe oldu. Sezona iyi başlayan fakat sonrasında kötü bir yol izleyen sarı lacivertli takım, bu dönemde ise son derece hızlı bir çalışma sürecine girdi.

Gelecek sezon için ekonomik kriz sebebiyle mali sorunlar döneminde takas yöntemi yapmaya karar veren Fenerbahçe yönetiminde transferler bakımından ise gelişmeler art arda yaşanıyor. İlk olarak bedeli olmayan ve sözleşmesi biten oyuncuları ilk sırasına alan Fenerbahçe, Kwadwo Asamoah ile anlaşma yoluna gitti.

Koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada futbol durma noktasına geldi. Bu süreçte Inter ekibi ise pek çok yıldız isim ile yollarını ayırma kararı aldı. Bu isimlerden biri de Kwadwo Asamoah olacak.

Inter ekibinden ayrılan yıldız futbolcu, rotasını ise sarı lacivertli takıma yöneltmeyi seçecek gibi görünüyor.

Haftalar Kaldı

İtalyan basınından edinilen bilgilere göre, Fenerbahçe kadrosuna alınacak ilk isimlerden biri, Inter ekibinde sol bek ve sol açık pozisyonlarında forma giyen Kwadwo Asamoah olacak.

Ayrıca İtalyan devinde yollar ayrılacak isimler arasında Matias Vecino, Borja Valero ve Roberto Gagliardini de yeni sezonda takımda olmayacak.

İtalyan basınında yer alan habere göre ise, Inter’in yıldız isminin sarı lacivertli takıma gelmesine haftalar kaldığı ifade edildi.