Fenerbahçe Kaptanı’ndan Şaşırtan Sevgililer Günü Paylaşımı

Fenerbahçe ekibinin yıldız oyuncusu Ozan Tufan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapmış olduğu özel paylaşımla sosyal medyada gündem oldu. İlk kez kız arkadaşı ile fotoğrafını paylaşan yetenekli sporcu, başarısının yanı sıra duygusal yönünü de göstermiş oldu.

Dün 14 Şubat Sevgililer Günü idi. Pek çok yerde, pek çok kişinin kutlamış olduğu bu özel günde, Fenerbahçe ekibinin başarılı kaptanı Ozan Tufan da kutlayanlar arasındaki yerini aldı. İlk kez kız arkadaşı Rojin Haspolat ile fotoğrafını paylaşan 24 yaşındaki başarılı sporcu, yapmış olduğu paylaşımla sosyal medyanın gündemine de oturdu.

İlk Kez Paylaştı

Bu özel paylaşımını Instagram üzerinden yapan Tufan, yan yana çekilmiş olan ilk fotoğrafını da böylece ilk kez paylaşmış oldu.

Hem spor gündemine hem de sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen konunun sebebi ise, bu tarz bir paylaşımın, başarılı sporcu tarafından ilk kez paylaşılıyor olması oldu. Çünkü yıldız sporcu bugüne kadar iş hayatı ile özel hayatını birbirine karıştırmadan kendi yolunda emin adımlarla ilerlemişti. Şimdi ise başarısının ardındaki duygusal yönü de paylaşmış oldu.