Fenerbahçe Kayserispor Karşılaşması Golsüz Tamamlandı

Dün akşam Ziraat Türkiye kupası için karşı karşıya gelen Fenerbahçe-Kayserispor mücadelesi 0-0 berabere sonlandı.

Ziraat Türkiye kupası için son 16 turunun ilk maçında deplasmanda ağırlanan Fenerbahçe, mücadeleden golsüz döndü. Olası kadroda Ozan Tufan’ın yer alması beklenirken, bu kez ilk 11’de yedekler top koşturdu. Genç oyuncu Ozan Tufan ise yedeklerde yer aldı.

Maçın seyri ara ara değişir gibi görünse de, bu durum mücadele sonucuna etki etmedi. Taraftarı şaşırtan ise normalde yedek oyuncular kadrosunda yer alan tüm oyuncuların sahada olması oldu.

Ozan Tufan Yedekler Arasında Yer Aldı

Ersun Yanal’ın almış olduğu karara göre uzun bir süre boyunca forma giyme fırsatı yakalayamayan Alper Potuk, Ferdi Kadıoğlu, Harun Tekin, Mevlüt Erdinç ve Tolgay Arslan’a sarı lacivertli formayı giyme fırsatı verdi.  İlk 11’de olması beklenen Ozan Tufan ise, yedekler kadrosunda yer aldı. Tufan’ın dışında yedeklere soyunan oyuncular arasında Vedat Muric ve Altay Bayındır vardı. Fenerbahçe’nin Kayserispor karşısına çıkan 11’i ise şu şekilde idi:

Isla, Zanka, Dirar, Jailson, Harun Tekin, Alper Potuk, Ferdi Kadıoğlu, Tolgay Arslan, Tolga Ciğerci, Deniz Türüç, Mevlüt Erdinç

Fenerbahçe-Kayserispor karşılaşması golsüz olarak sona erdi.