Derbinin Kaptanı Ozan Tufan Derbi Öncesi Açıklama Yaptı

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Ozan Tufan, Süper Lig’in 23’üncü haftasında yaşanacak derbi mücadelesi öncesinde çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ezeli rakibiyle karşı karşıya gelecek olan sarı lacivertli ekip, oyun öncesinde bir yemek organizasyonu için bir araya geldi. Süper Lig’de 23’üncü haftanın Galatasaray ekibi ile kıran kırana yaşanacak derbi heyecanı öncesinde ise takımın kaptanı Ozan Tufan çarpıcı bir konuşmaya imza attı.

Takımının televizyon kanalına konuşan yetenekli orta saha oyuncusu, derbiyi kazanacaklarını belirterek, geleneğin bozulmayacağını dile getirdi.

Geleneksel derbi önceleri yemekleri olduğunu ve bu birlikteliğin, takımdaşlık göstergesi olduğunun, daha çok samimiyetin iyi olduğu bir ortamın varlığının da altını çizen Tufan, “O yüzden burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu önemli maç öncesi bu toplanma, hem taraftarlarımıza hem camiamıza iyi bir göstergedir” ifadelerinde bulundu.

İnşallah Kadıköy’de güzel bir galibiyet alacağız”

Taraftarlardan destek adına maça gelmelerini de rica eden ve destek için gelen tüm taraftarlara da şimdiden teşekkür dileklerinde bulunan genç oyuncu, “İnşallah Kadıköy’de güzel bir galibiyet alacağız. Önümüzdeki ışıklı o güzel yola daha iyi gideceğiz. Bu maça arkadaşlarımızla birlikte konsantreyiz” dedi.