Dev Derbi Öncesinde Kritik Toplantı Kararı

Süper Lig’in 23’üncü haftasında gerçekleşecek olan Galatasaray ve Fenerbahçe derbisi için sarı lacivertli ekipte kritik toplantılar başladı. Takımın kaptanlık görevinde yer alan genç oyuncu Ozan Tufan için gösterilen destek ise son derece büyük oldu. 24 yaşındaki yetenekli sporcuya, alanına tecrübeli Emre Belözoğlu ve antrenör Volkan Demirel’den de destek geldi.

Süper Lig’de 23’üncü haftada yaşanacak olan derbi mücadelesinde karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ve Fenerbahçe ekiplerinde hazırlık süreci tam gaz devam ediyor. Sarı lacivertli ekibin kaptanlık görevinde yer alan Ozan Tufan için ise kaptan Emre Belözoğlu ve antrenör Volkan Demirel de destek oluyor.

Ozan’a Düşecek Sorumluluk Çok Büyük

İki ezeli rakibin dev darbesinde 24 yaşındaki orta saha oyuncusuna nasıl davranması ve ne şekilde hareket etmesine yönelik tavsiyeler ise, gerçekleşen kritik toplantıda oyuncuya anlatıldı.

 

Mücadelenin en önemli ismi ise hiç şüphesiz ki Tufan olacak. Emre Belözoğlu’nun sakatlığı ve Hasan Ali Kaldırım’ın da müsabakaya hazır olmaması sebebiyle dev derbide büyük bir rol üstlenecek olan sporcu için ise son derece kritik bir süreç söz konusu olacak.