Everton, Ozan Tufan’ı Listeye Aldı

Yaz transfer döneminin yaklaşmasıyla birlikte önemli transfer iddiaları da gündeme gelmeye başladı. Fenerbahçe’nin yıldız oyuncularından olan Ozan Tufan’a sürpriz bir teklif olduğu iddia edildi. Premier Lig’in önemli takımlarından olan Everton tarafından transfer listesine alınan milli oyuncu, birçok takımın radarında bulunuyor.

Yeni sezon planlamalarına başlayan Everton, orta sahasını güçlendirmek için birçok alternatif belirledi. Gabian Delpy, Andre Gomes ve Tom Davis gibi yıldızları listesine alan Everton, bu sezon yükselişe geçen milli yıldız Ozan Tufan’ı da listesine aldı. Everton’un hedeflediği oyuncuları kadrosuna katamaması durumunda Ozan Tufan için Fenerbahçe’ye ciddi bir teklif yapılacağı iddia ediliyor.

Everton’dan Ozan Tufan Hamlesi

İngiltere medyasından gelen haberlere göre İngiliz takımı Everton, Ozan Tufan’ı listesine aldı. Fenerbahçe forması giyen ve son zamanlarda yüksek performansıyla dikkat çeken Ozan için araştırmalarda bulunan Everton’un nabız yokladığı belirtiliyor. Milli oyuncu Cenk Tosun’un da oynadığı Everton, birçok orta saha oyuncusu ile ilgileniyor.

Daha öncede takımın gündemine gelen Ozan Tufan ile ilgili detaylı bir rapor hazırlanacağının belirtildiği haberde uygun şartların oluşması durumunda Everton’un Fenerbahçe’ye teklif yapacağı iddia ediliyor. Everton, Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Ozan ile daha önceki transfer dönemlerinde de yakından ilgilenmişti.