Fenerbahçe Ekibi Yukatel Denizlispor Müsabakasının Hazırlıklarını Tamamladı

Süper Lig’in 25’inci haftasında Yukatel Denizlispor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ekibi hazırlıklarını tamamladı. Antrenmanda yer alan isimlerden biri de kaptan Ozan Tufan oldu.

 

Süper Lig’de 25’inci hafta müsabakası için Yukatel Denizlispor ekibi ile kozlarını paylaşmaya hazırlanmakta olan Fenerbahçe ekibi, hazırlıklarını dün itibariyle tamamladı. Takımın gözde isimlerinden ve ilk 11 muhtemellerinden biri olan Ozan Tufan da, antrenmanda hazırlık yapanlar arasında yer aldı.

 

Ersun Yanal ile yolların ayrılmış olmasının ardından ilk müsabakasına çıkacak olan sarı lacivertli ekip, kritik maçın hazırlıklarını sıkı bir planlama ile tamamladı.

 

Can Bartu Tesisleri’nde yapılan hazırlıklar, dün akşam saatleri ile sona erdi. Sarı lacivertlilerin gözetiminde ise antrenörler Zeki Murat Göle, Fatih Yıldız ve Volkan Demirel yer aldı.

 

Taktik Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Saat 18:00’de Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleşen idmana koşu, ısınma ve çabukluk hareketleri ile başlandı. Sonrasında ise 3 gruba ayrılan sarı kanaryalar, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları ile antrenmana devam eden ekip, sonraki süreçte ise taktik çalışmalarına yöneldi.

İdman bireysel çalışmalar ile sona erdi. Sarı lacivertli ekip ise müsabaka öncesinde kampa girdi.