Fenerbahçe Ekibinin Konyaspor Maçında Muhtemel İlk 11 Kadrosu Belli Oldu

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında İttifak Holding Konyaspor ekibine konuk olacak Fenerbahçe ekibi hazırlıklarına devam ediyor. Ekip idmanını sürdürürken, sarı lacivertlilerin ilk 11 kadrosunda forma giymesi olası oyuncuları ise neredeyse belirlendi sayılır.

Yoğun ve planlı olarak çalışmalarını sürdüren sarı kanaryada, kart cezası sebebiyle müsabakada yer alamayacak isimler ise Altay Bayındır, Serdar Aziz, Tolgay Arslan ve Ozan Tufan olacak. Öte yandan sarı lacivertli ekipte sakatlık sebebiyle yer alamayacak Kruse de, yeşil beyazlılarla olacak müsabakada forma giyemeyecek oyuncular arasında yer alıyor.

Müsabakanın hazırlıklarına devam edilirken, Fenerbahçe ekibinin Konya deplasmanında ise ilk 11 kadrosu büyük anlamda belirlenmiş durumda. Sarı lacivertli takımın kalesinde Harun, savunmasında Isla, Jailson, Falette ve Hasan’ın olması bekleniyor. Ayrıca Orta sahada ise Gustavo, Deniz ve Emre üçlüsünün bulunması büyük ihtimal arasında yer alıyor. Takımın sağ kanadında Dirar sol kanadında Rodrigues olabilirken, en uçta ise Vedat Muriç’in olması bekleniyor.

Müsabakada kart cezası sebebiyle Ozan Tufan, Tolgay Arslan, Serdar Aziz ve Altay Bayındır yer almayacak. Öte yandan Kruse’nin sakatlığı ise hala devam ediyor.

Sevindirici Haberler

Kanaryayı sevindiren haber ise Rodrigues, Emre, Dirar ve Falette’den geldi. Sakatlıkları düzelen oyuncular, antrenmanda takımla beraber çalışmalara başlayarak ışık yakanlar arasında idi.