Fenerbahçe’nin 3 Yıldız Oyuncusuna Teklifler Yağarken Rekor Ozan Tufan’da

Süper Lig’de kritik haftalarda Fenerbahçe ekibinde yaşanan olumsuz sonuçlar, hem takımı hem de taraftarı şampiyonluk düşüncesinden uzaklaştırdı.

Fenerbahçe, art arda yaşadığı olumsuz sonuçların ardından, Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırmış, bir yerde de aslında şampiyonluk düşüncesinden epey uzaklaşarak kendi içindeki krizi çözümlemeye çalışmakla meşgul olan günler geçiriyor. Bu süreçte ise takımın 3 yıldız oyuncusu için teklifler gelmeye devam ediyor. İtalyan devi olan Lazio, Vedat Muriç için teklif gönderirken, Leicester City de Ozan Tufan için kollarını sıvadı. Kanaryanın başarılı oyuncusu Zajc için de Brescia talip oldu.

Ozan Tufan İçin 35 Milyon Euro

Ligdeki son 6 maçında galibiyet sevinci yaşamayan sarı lacivertliler, 3 beraberlik ve yenilgi ile zor günler geçirse de, oyuncularına yapılan teklifleri de görmezden gelmiyor. Takımın Kosovalı oyuncusu Vedat Muriç’e İtalyan ekip Lazio talip olurken, oyuncu için 20 Milyon Euro’luk bonservis bedelini vereceğini açıkladı. Öte yandan Leicester City ise Ozan Tufan için 35 Milyon Euro ödemeye hazır olduğunu ekledi.

İtalyan Serie A ekibi olan Brescia ise Zajc için 8 Milyon Euro değerinde teklifte bulundu. Sarı lacivertli yönetimin, teklifleri önümüzdeki süreçte değerlendireceği bilgisi edinildi.