Fenerbahçe Galatasaray Derbi Öncesi Kaptanın Açıklaması Cimbomu Kızdırdı

Fenerbahçe ekibinin yıldız sporcuları arasında yer alan 24 yaşındaki orta saha mevki oyuncusu Ozan Tufan, derbi öncesi yapmış olduğu çarpıcı açıklamalarla gündeme geldi. Ezeli rakibi Galatasaray’ı son derece kızdıran açıklamalar, spor dünyasının da en çok konuşulan değerlendirmeleri arasındaki yerini aldı.

Fenerbahçe ekibinin genç oyuncusu ve aynı zamanda kaptanı görevinde bulunan 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan, yarın gerçekleşecek büyük Fenerbahçe ve Galatasaray derbisinin öncesinde çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Takımın antrenörü olan Volkan Demirel ve diğer kaptan Emre Belözoğlu ile kritik kaptanlık toplantısı yapan genç oyuncu, tecrübe sahibi sporculardan aldığı deneyimlerin ardından yapmış olduğu açıklamalarla gündeme gelmişti.

3 Haftada 8 Puan Kaybı

Özellikle son haftalarda galibiyete hasret kalan sarı lacivertli ekip, 3 hafta boyunca da 8 puan kaybetmiş ve 6’ıncı sırada yer almıştı. Ezeli rakip Galatasaray ise oynadığı son 6 maçın 6’sında da galip gelmişti.

Bu yenilgilerin ardından derbiye umut bağlayan sarı lacivertli ekibin kaptanı Ozan Tufan, büyük derbi mücadelesi için beraberliğe tahammülün olmadığını belirterek, “Gelenek devam edecek” açıklamasında bulundu. Bu sözü ise de sarı kırmızılı taraftarları fazlasıyla kızdırmaya yetti.