Fenerbahçe İki Yıldız Futbolcuyu Tekrar Kadrosuna Alabilir

Tüm ligler süresiz olarak yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle askıya alındı. Bu süreçte spor kulüpleri ise bir yandan geçmiş sezonu hesap ederken bir yandan da yeni sezona hazırlık yapmaya devam ediyorlar.

Yeni sezonda bir yandan yeni transferler düşünülse de bir yandan da sezon sonu bitecek olan sözleşmeler ise merak ediliyor. Bu sözleşmeler arasında ise Beşiktaş ekibinden Gökhan Gönül ve Caner Erkin yer alıyor.

Beşiktaş ekibi ile sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile ilgili ise Fenerbahçe ekibine ilişkin bir iddia söz konusu. Net olarak bir bilgi olmasa da Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, iki yıldız oyuncuya sıcak bakıyor.

Ligin En İyi İki Beki Fenerbahçe’ye Geri Mi Dönecek?

4 sene öncesinde ligdeki en iyi bek mevki oyuncuları olarak görülen iki yıldızın, bu süreçte Fenerbahçe ekibi ile anlaşmaya varması da sürpriz bir durum olarak görülmeyebilir. Geçmiş süreçte sarı lacivertli ekipten ayrılmak zorunda kalan ve siyah beyazlı ekibe transfer olan iki yıldızı, kulüp de tekrardan kadrosunda görmek isteyebilir.

Bu dönemde edinilen bilgilere göre ise kulüp Başkanı Ali Koç, Beşiktaş ekibindeki iki yıldız ile görüşmelere başladı. Fakat söz konusu durumda da bu durumun pek etik görülmediği de eleştiriye maruz kalan durumlar arasında yer alıyor.