Fenerbahçe Yönetimi Michael Frey İçin Planlarına Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde tüm ligler Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından süresiz olarak askıya alındı. Bu süreçte maçların ne zaman olacağına ilişkin tarih bekleyen spor kulüpleri, bir yandan da yeni sezon için hazırlıklarına başladı.

Küresel çapta yaşanan ekonomik kriz sebebiyle, yaz transfer döneminde ciddi bir sıkıntı yaşayacak olan spor kulüplerinden biri Fenerbahçe olacak gibi görünüyor. Sarı lacivertli takım zaten mali anlamda ciddi sorunlar yaşarken, bir yandan da küresel çapta krizin yaşanması, kulüpte endişeye sebep oldu.

Fenerbahçe yönetimi ise bu süreçte kasasını bir nebze de olsa doldurabilmek adına Frey’in satışının planlarını yapıyordu. Sporcuyu Nürnberg ekibine transfer etmeyi düşünen sarı lacivertliler, bu sayede oyuncudan gelir sahibi olmanın planlarına ise hala devam ediyor.

Öte yandan sarı lacivertli takımda Altay Bayındır için de Ajax ekibinin kontrolü durumunun söz konusu olduğu da öğrenildi.

20 Maçta 4 Gol 4 Asist

Sarı lacivertli takımın Bundesliga ekibi olan Nürnberg’e yolladığı Michael Frey, Fenerbahçe için önemli gelir kaynaklardan biri haline gelebilir. Hem oyuncunun hem de takımın birbirinden son derece memnun olduğu dönemde, sarı kanarya yönetimi sporcunun satışının planlarını yapmayı da sürdürüyor.

Başarılı sporcunun ise toplam 20 maçta 4 golü ve 4 de asist başarısı bulunuyor.