Fenerbahçe’nin Eski Yıldızından Çarpıcı İddialar Tufanı

Geçmiş yıllarda Fenerbahçe forması giyen Ganalı başarılı futbolcu Stephen Appiah, eski takımına ilişkin açıklama yaptı. Juventus ekibi ile ilgili de konuşan oyuncu, sarı lacivertli takımda 2005 ve 2008 yılları aralığında forma giymişti.

Fenerbahçe ekibinde 2005 ve 2008 yılları arasında forma giyen yıldız futbolcu Stephen Appiah, eski takımına ilişkin konuştu. İtalyan devi Juventus ekibinde de birtakım sorunlar yaşadığını söyleyen sporcu, sarı lacivertli takımla anlaştığı için pişman olmadığını söyledi.

Geçmiş futbol kariyerine ilişkin önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulunan Appiah, sarı lacivertli takıma dair olumsuz bir şey söylemedi. Aksine, Fenerbahçe ile anlaştığı için hiçbir zaman pişman olmadığını ifade etti. Öte yandan İtalyan devi Juventus ekibinde ise, birtakım sorunlar yaşamış olduğunu itiraf etti.

Sarı Lacivertli Formayı Giymekten Asla Pişman Değilim

Sarı kanarya ekibinde 2005 ve 2008 yılları arasında sarı lacivertli formayı giyen Ganalı yıldız, Fenerbahçe formasını giymekten de hiçbir şekilde pişman olmadığını vurguladı. Juventus ekibinde ise, takıma geri döndüğünde bazı problemler ile karşı karşıya geldiğini ifade etti.

Yapmış olduğu açıklamada, takımdaki yerini kaybetmiş olduğunu da söyleyerek, yeni bir kulüp aramaya başladığını da ifade etti. Fakat Fenerbahçe ile anlaşmasından son derece memnuniyetini de ifade ederek, almış olduğu karardan da asla pişman olmadığının özellikle altını çizdi.