Fenerbahçe’nin Kaptanı Ozan Tufan Oyunda Rakibini Harcadı

Fenerbahçe ekibinin yıldız isimlerinden biri olan Ozan Tufan, karantina döneminde evde geçirdiği günlerini oyuna verdi. Sarı lacivertli takımın kaptanı olan 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, CS:GO adlı oyunda rakiplerine meydan okudu.

Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha oyuncularından Ozan Tufan, koronavirüs salgını döneminde günlerini evde geçirmeye adadı. Bu dönemde hem bireysel olarak antrenmanlarını sürdürerek formunu koruyan sporcu, hem de kendini eğlendirmek adına CS:GO oyununu oynuyor.

25 yaşındaki takım kaptanı, rakiplerine meydan okuyarak, oyundaki üstün başarısını da her defasında göstermeyi başarıyor.

Oyun oynadığı dönemde Türkiye’nin en profesyonel ve popüler isimlerinden biri olan İsmailcan Dörtkardeş ile oynayan Ozan, oyundan da galip çıkarak başarısını kanıtladı. Alanında uzman olan bir ismi mağlup eden sarı lacivertli sporcu, oyun becerisini de göstermiş oldu.

Bıçakla Aldı

Karantina günlerini tamamen evde bireysel antrenmana ve oyuna adayan sarı lacivertli sporcu, CS:GO oyununda profesyonel oyuncu İsmailcan Dörtkardeş’i adeta bitirdi.

Ozan Tufan’ın takımında yer alan isimler arasında ise Dorukhan Toköz, Reynmen, İlyas Yalçıntaş yer aldı. Oyun ise Wita Tv CS:GO adlı kanalda yayınlandı. Maçtaki en enteresan görüntü ise Ozan’ın rakibini bıçakla alması oldu.