Ozan Tufan Tüm Hızıyla Bireysel Çalışmalarına Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de de liglere süresiz bir şekilde ara verildi. Maçların ne zaman başlayacağına ilişkin net bir bilgi ise henüz söz konusu değil. Fakat her şeye rağmen spor kulüpleri gelecek sezonda daha güçlü bir takım kurabilmek adına çalışmalarına devam ediyor.

Süper Lig’de tüm ekipler çalışmalarını bireysel olarak evlerinde yapmayı da bu dönemde devam ettiriyor. Tedbir gereği takım halinde yapılamayan idmanlar, sporcuların formunda da şüphesiz ki bir düşüşe neden olacak gibi görünüyor.

Salgın hastalık bu süreçte beraberinde ekonomik krizi de getirdiği için, kulüpler ise hem elindeki yüksek maliyetli oyuncuları satmak hem de daha uygun bir bedelle güçlü bir takım kurmak istiyor.

Premier Lig Ekipleri Onu İstiyor

Bu süreçte oyuncular ise evlerinde bireysel antrenmanlarını gerçekleştirirken, sosyal medya üzerinden de sık sık paylaşımlarını sürdürüyorlar. Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Ozan Tufan da, bu süreçte sık sık yapmış olduğu antrenmanlarını paylaşmayı sürdürüyor.

Evinde düzenli olarak çalışan ve temposunu korumaya büyük bir çaba sarf eden Ozan Tufan için, Fenerbahçe ekibinde ise çeşitli transfer iddiaları gündeme geliyor. Takımda kaptanlık görevini üstlenen 25 yaşındaki orta saha mevki sporcusunun, Premier Lig ekipleri tarafından istendiği sık sık belirtiliyor.