Fenerbahçe’nin Yeni Sezonda Teknik Direktörü Erol Bulut Olacak

Geçtiğimiz haftalarda art arda yaşanan olumsuz sonuçlar sebebiyle Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran kaptanlığını Ozan Tufan tarafından yapılan Fenerbahçe’de yeni hoca iddiası söz konusu oldu. Sarı lacivertli yönetimin takımın başına Erol Bulut adına hazırlık sürecinde olduğu bilgisi edinildi. Bu süreçte ise ligin sonuna kadar ekibi ProLisansa sahip olan Serdar Dayat çalıştıracak.

Teknik adam Ersun Yanal ile yollarını ayıran Fenerbahçe ekibi, yeni hoca için arayış sürecine hala devam ediyor. Bu süreçte takımın başına getirilmesi düşünen isimlerden biri de Erol Bulut oldu. Aytemiz Alanyaspor ekibinin başında olan teknik adamın, sarı lacivertli ekibin başına getirilmesi süreci konuşulurken, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç da, ekibi çalıştırmak için bu süreçte ProLisansa sahip olan Serdar Dayat’a emanet edeceğini açıkladı.

Takımı Serdar Dayat Çalıştıracak

2020-2021 sezonunda takımın yeni Teknik Direktörü olması planlanan Erol Bulut için hazırlıklar devam ederken, takımın başına ise A Lisansa saip olan ve 2 kez lig maçı teknik sorumluluğu geçmişi olan Zeki Murat Göle yerine Serdar Dayat’ın geleceği öğrenildi.

Takımın kaptanı olan Ozan Tufan ve ekibini sonraki maçlara çalıştıran ismin Dayat olacağı ise hem taraftarı hem de yönetimi bir nebze de olsa rahatlatmaya yetti.