Ozan Tufan: “Fenerbahçe Formasını Uzun Yıllar Taşıyacağım”

Ozan Tufan Fenerbahçe formasını uzun yıllar taşıyacağım dedi. Başarılı futbolcu kendisini tekrar sarı lacivertli takımın oyuncusu yapan imzadan sonra duygularını,  “Bu formayı daha uzun yıllar taşıyacağım için çok mutlu ve gururluyum.” sözleriyle dile getirdi. Ayrıca yıldız futbolcu sözleşmesini 4 yıllığına uzattığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Ve sarı-lacivertli kulübe şampiyonluklar kazandırmak için elinden geleni yapacağını ifade etti. Fenerbahçe ile 2020 yılında sona erecek olan sözleşmesini 3+1 olmak üzere dört yıllığına uzatan milli oyuncu Ozan Tufan, kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Ozan Tufan: “Fenerbahçe’de Kalmak Dışında Hiçbir Fikri Aklımdan Geçirmedim”

Ozan Tufan Fenerbahçe formasını dört yıl daha giymesini sağlayan sözleşmeye imzanın ardından kendi kişisel sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Sevgili Fenerbahçe Ailem; Sarı lacivertli formaya kavuştuğum ilk sözleşmemin 5’inci yılını geride bırakıyorum. Uzun bir aradan sonra formamla yeniden buluştuğum bu sezon başından itibaren Fenerbahçem ve bu yıl kazanacağımız şampiyonluk dışında hiçbir odağım yok. Sözleşmemin sonuna geldiğim bu yıl, gelen teklifler dahil olmak üzere Fenerbahçe’de kalmak dışında hiçbir fikri aklımdan geçirmedim. Bugün, çatısı altında olmaktan onur duyduğum, yeşil sahada armasını gururla taşıdığım kulübüm Fenerbahçe ile 3+1 yıl daha sözleşme imzaladım. Bu formayı daha uzun yıllar taşıyacağım için çok mutlu ve gururluyum. Emre ağabeyin koluma taktığı kaptanlık pazubandını yıllarca başarıyla taşımak, bu büyük kulübe şampiyonluklar kazandırmak için elimden geleni yapacağım! Sözleşme yenileme sürecinde emeği geçen başta başkanımız Ali Koç, Semih Özsoy, teknik direktörümüz Ersun Yanal, Volkan Demirel ve kaptanımız Emre Belözoğlu’na teşekkür ederim.”

Diğer Ozan Tufan haberleri için.