Ozan Tufan Fenerbahçe’ye Geri Dönebilir

2020/2021 sezonunda gösterdiği performansla parlayan ve 2021/2022 sezonunun başında Fenerbahçe’den Watford’a satın alma opsiyonuyla birlikte kiralık olarak transfer olan Ozan Tufan ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Watford’ın West Ham United’a karşı oynadığı ve 5-1’lik ağır bir mağlubiyet aldığı maçta ilk 11 başlayan ve gösterdiği performansla hem taraftarın hem de İngiliz basınının ağır eleştirilerine maruz kalan Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’ye geri gönderilebileceği iddia ediliyor.

Ozan ile İlgili Planlamalar Değişti

2021/2022 sezonunun başında 6 yıllık Fenerbahçe hikayesine noktayı koyup hayali olan İngiltere Premier Ligi’nde mücadele etmek için Watford’a transfer olan Ozan Tufan için son zamanlarda işler hiç ama hiç iyi gitmiyor. Oldukça yüksek bir fizik kalitede ve tempoda oynanan bir oyuna sahip olan İngiltere’de bu konuyla alakalı yaşadığı sıkıntılar nedeniyle fazla şans bulamayan ve adapte olma sürecinde olduğu düşünülen Ozan için Watford’ın planlarının başka olduğu iddia ediliyor.

Sezon içerisinde teknik direktörlük koltuğunda değişikliğe giden ve Claudio Ranieri ile el sıkışan İngiliz takımının, son haftalarda gösterilen kötü performansa bir çözüm bulabilmek adına ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmesi ve yeni planlamasında yer vermeyeceği oyuncularla yollarını ayırması bekleniyor. İşte İngiliz basınında yer alan son haberlere göre bu sezonun başında transfer edilen Ozan Tufan da bu planlamada yer alamayan oyunculardan birisi.

Oldukça hızlı bir ara transfer dönemi geçirmesi beklenen ve bu doğrultuda birçok oyuncuyla dirsek temasına geçtiği bilinen Watford’da orta sahadaki şişkinliğin azaltılması yönünde önlemler alınması için Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’ye geri gönderileceği iddia edilirken, yine Türkiye’den ama bu sefer Beşiktaş’tan bir oyuncuyla da kadrosunu güçlendirebileceği ifade ediliyor.

Vida Ozan Tufan’ın Takım Arkadaşı Olabilir

Uzun bir süreden beri formasını giydiği Beşiktaş ile bu sezon sonu bitecek olan sözleşmesini uzatmak konusunda problemler yaşayan ve yıllık ücret konusunda anlaşmazlığa düşen Domagoj Vida’nın Watford tarafından ısrarlı bir şekilde istendiği ifade ediliyor. Bu sezon gösterdiği kötü performans nedeniyle taraftarlardan oldukça sert tepkiler alan Vida ile ara transfer döneminde masaya oturması beklenen Watford’ın bu teklifi Beşiktaş’ın işine gelebilir.

Performansında dalgalanmalar yaşıyor olsa da Hırvatistan Milli Takımı savunmasında uzun süre forma giymiş ve Dünya Kupası Finali oynamış bir savunmacı olan Vida’yı sözleşmesinin bitiminde bedava olarak göndermek istemeyen Beşiktaş, bu nedenle İngiltere temsilcisinden gelecek teklife kulak kabartıyor.

Ara transfer döneminde Vida ve Larin’e gelebilecek teklifleri değerlendirmeye yönelik bir karar aldığı bilinen ve bonservis geliri elde edebilmek için normalinden daha düşük bir teklifi de kabul edebileceği düşünülen Beşiktaş’ın ve savunma konusunda derin kriz yaşayan Watford’ın ne zaman masaya oturacağı henüz belli değil. Ancak her iki takımın da yaşadıkları bu sorunları aşabilmeleri için Vida’nın İngiltere’ye gitmesi oldukça kârlı duruyor.

Tufan Eski Takımını Unutamıyor

Ozan Tufan ayrılığından sonra Fenerbahçe’yi unutamadı ve geri dönmek için her yolu deniyor. Bir yandan da diğer Türk takımları da her daim devrede. Transfer spekülasyonları aldı başını gidiyor. Yine de kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe şampiyonluk yarışında iddalı olmak istiyor. Sizler de bu iddaayı yakından takip ediyorsanız Bets10 ile bahisler alabilirsiniz.

Üyelik formunun doldurulmasının ardından oyuncunun işlemi gerçekleşmiş olur. Üstelik oyuncu hiçbir şekilde üyelik işlemi için ek bir ücret ödemek durumunda da değildir. Bets10 firmasında üye olmak için gereken bilgiler Bets10 sorunsuz giriş adresinde kullanıcılarını bekliyor.