Ozan Tufan İçin Teklif Yağmuru

Sezon başından itibaren üstün performansı ile sahalarda adeta şiir yazan yıldız oyuncu Ozan Tufan için art arda teklif yağdı. Oyuncu Premier Lig ekipleri de bu süreçte adeta sıraya dizildi.

Sezon başından bu yana kusursuz bir performans gösteren ve Alanyaspor ekibinden kendi takımı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yine başarısı sebebiyle gelen 24 yaşındaki orta saha oyuncusu, takımının kaptanı konumuna gelirken, ilk 11 kadrolarının da vazgeçilmez ismi oldu.

Mücadelelerde de kıran kırana çaba sarf eden ve performansı ile sahaya şiir etkisini yaratan Ozan Tufan için İngiliz basını birçok haber yazmış ve gelecek vaat eden oyuncular arasında görüldüğünü ifade etmişti.

20 Milyon Euro

Şimdi ise art arda gelen Premier Lig ekiplerinin teklifleri, hem sarı lacivertli yönetimin hem de spor dünyasının gündemine oturdu. Konuyla ilgili İngiliz basını Tufan için Everton, Southampton ve Sunderland’in yarış olduklarını belirtti. Haberde özellikle belirtilen durum da 20 Milyon Euro değerindeki serbest kalma bedelinin engel olması oldu.

Premier Lig ekiplerinin, transfer süreci ile ilgili yetenekli sporcunun menajeri ile temasa geçmiş olduğu bilgisi edinildi.