Ozan Tufan İçin Dudak Uçuklatan Teklif İngilizlerden Geldi

Türkiye Futbol Federasyonu’nun harcama limitlerini aşması sebebiye ara transfer döneminde sadece kadrosuna Simon Falette’yi alabilen Fenerbahçe yönetimi, mali kriz bakımında hala zor günler geçiriyor. Durumlar böyleyken sarı lacivertli ekibin kaptanına ise İngiltere’den dudak uçuklatan fiyat teklifi geldi. Ozan Tufan için gelen fiyat ise 20 Milyon Euro.

 

Türkiye Futbol Federasyonu’nun harcama limitlerini aşması sebebiyle ara transfer döneminde kadrosuna yalnızca Frankfurt ekibinden Simon Falette’yi alabilen Fenerbahçe ekibinin mali krizi için çözüm tadında teklif geldi. Sarı lacivertli ekibin yetenekli oyuncusu Ozan Tufan için İngiltere ekiplerinden olan Leicester City, yetenekli spor için ciddi bir bonservis bedeli sundu.

 

20 Milyon Euro Değerinde

 

İngiliz basınında çıkan habere göre özellikle de bu sezon sahada göstermiş olduğu üstün performans ile İngiltere’yi etkilemeyi başaran 24 yaşındaki yetenekli oyuncu için iki İngiliz kulübü devreye girdi.

 

Haberde yer alan bilgilere göre Leicester City ekibi, Vedat Muriç ile Ozan Tufan’ı da takibi altına aldı. Oyuncu için ayrılması istenilen bütçenin ise 20 Milyon Euro olduğu ortaya çıktı.