Ozan Tufan Konyaspor Müsabakasında Forma Giyemeyecek Oyuncular Arasında

Süper Lig’de 25’inci hafta müsabakasında Yukatel Denizlispor ekibini kendi evinde misafir eden Fenerbahçe ekibinde cezalı duruma düşenlerden biri de Ozan Tufan oldu. Denizli ekibi ile olan mücadelede alınan kartlar sebebiyle sarı lacivertli ekipte 4 oyuncu cezalı konuma düştü.

 

Süper Lig’in 25’inci haftasında Yukatel Denizlispor ekibini kendi sahasında misafir eden Fenerbahçe, maçta gördüğü kartlar sebebiyle 26’ıncı hafta müsabakasında eksik olacak. Kanarya ekibinde çift sarı kart sebebiyle cezalı duruma düşen Tolgay Arslan’ın yanı sıra, ligin 4’üncü sarı kartını görmesi sebebiyle de Ozan Tufan, Serdar Aziz ve Altay Bayındır 26’ıncı haftada İttifak Holding Konyaspor müsabakasında forma terletemeyecek.

 

Art arda alınan olumsuz sonuçların sonrasında, ciddi bir sıkıntıya düşen sarı lacivertli ekipte, bu aralar yaşanan aksiliklerin tamamı ise üst üste gelmeye devam ediyor. Takım için önemli isimlerin üst üste cezalı duruma düşmesi ekibi derinden yaralamaya da sebep oluyor.

 

Kartlar Art Arda Geldi

Denizli ekibi ile müsabakada ise 43’üncü dakikada penaltıya sebep olan Tolgay Arslan, ikinci sarı ile oyundan atılmış ve sınırda bulunan 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan’a 76’ıncı dakikada, hemen ardından 77’inci dakikada Serdar Aziz’e ve 90’ıncı dakikada ise kaleci Altay’a verilen cezalar, dört oyuncunun da Konya maçında cezalı konuma düşmesine neden oldu.