Ozan Tufan’a Bir Talip Daha Geldi

Fenerbahçe ekibinde forma giyen başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan için teklifler art arda gelmeye devam ediyor. Sarı lacivertli takımın sporcusuna Everton’un ardından Southampton da talip oldu.

Fenerbahçe forması giyen Ozan Tufan, yeşil sahadaki üstün performansı ile tüm Avrupa’nın dikkatini çekmeyi başardı. Oyuncuya İngiltere Premier Lig ekiplerinden de art arda teklifler gelmeye başladı.

25 yaşında olan Ozan için Crystal Palace ve Everton ekiplerinin teklifinin ardından ise bir takımın daha talip olduğu öğrenildi.

Sözleşme 4 Ay Daha Uzatılmıştı

Sarı lacivertli yönetimi sözleşmesini 4 ay daha uzatmış olduğu Ozan Tufan için, Southampton da talip oldu. Koronavirüs salgını sebebiyle son derece büyük bir mali krizin yaşandığı Fenerbahçe yönetiminin ise gelecek olası cazip teklife olumsuz cevap vermeyeceği tahmin ediliyor.

Başarılı orta saha oyuncusu için ise Ada basınında çıkan haberler Türkiye’de de yankı buldu. Ozan için Premier Lig ekiplerinin sıraya girmesi de sporcunun başarısını kanıtladı.

Önceki açıklamalarında ise Premier Lig ekibinde forma giymeyi çok istediğini ifade eden Ozan Tufan, sezon sonunda yaşanacak pazarlıklar neticesinde yeni takımına gidebilir. Özellikle de bir dönem neredeyse futboldan kopma noktasına gelen bir oyuncunun azmi ve hırsı sayesinde bu seviyeye gelmesi de yine dikkatleri çekmeyi sürdürüyor.