Fenerbahçe’ye Ozan Tufan Müjdesi

Lige koronavirüs arası verilmesine rağmen takımlardaki transfer hareketliliği tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezon takımlarını güçlendirmek isteyen takımlar, transferde erken davranmak için çalışmalara hız verdi. Taraftarını uzun zamandır memnun edemeyen Fenerbahçe, gelecek sezon güçlü ve iddialı bir takım kurmak için çalışmalara başladı. Fenerbahçe’ye bir önemli haberde İngiltere’den geldi. Bu sezonun formda isimlerinden Ozan Tufan’ı takip eden İngiliz takımlarının olduğu söylendi.

Virüs salgını sebebiyle ekonomik olarak küçülmek zorunda kalacak takımların transferde de dikkatli olması gerekiyor. Özellikle; oyuncu satışının önem kazandığı bu dönemde ekonomik olarak zor bir süreç yaşayan Fenerbahçe’de değerli oyuncularını satmayı planlıyor. Milli oyuncu Ozan Tufan için yeterli teklif gelirse satılabilecek oyuncular arasında yer alıyor.

Fenerbahçe’ye Piyango Vuracak

Teknik direktör arayışlarına devam eden Fenerbahçe, Erol Bulut ve Bjelica gibi isimlerle görüşmeye devam ediyor. Teknik direktöre henüz karar vermeyen Fenerbahçe, ekonomik durumunu düzeltmek amacıyla bazı oyuncularını satmayı planlıyor. Yeterli teklifin gelmesi halinde satılacak oyuncular arasında Vedat Muriç ve Ozan Tufan gibi önemli isimler de bulunuyor.

Ülkesi Almanya’dan çeşitli talipleri olan MaxKruse dışında birçok takımın takibinde olan Vedat Muriç’e de bazı takımlardan teklifler var. Uzun süredir farklı Premier Lig takımları tarafından takip edilen milli oyuncu Ozan Tufan satılabilecek oyunculardan biri olarak dikkat çekiyor. Everton ve CrystalPalace gibi takımların takip ettiği Ozan Tufan’ın serbest kalma maddesi olan 20 milyon Euro yönetimi memnun ediyor.