Fenerbahçe’nin Yıldız Oyuncusu Gündeme İlişkin Konuştu

Fenerbahçe Futbol A Takımın başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, yeni tip koronavirüs günlerinde evden çalışmalarına devam ediyor. Sarı lacivertli ekibin önemli oyuncularından biri olan ve her koşula rağmen sahada ayakta kalmayı sürdüren kaptan, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına ilişkin evde kal çağrısına uyan insanlardan da biri. Duruma ilişkin konuşan sarı lacivertli futbolcu, normale dönmenin zaman alacağına ilişkin da konuştu.

Hem dünyanın hem de Türkiye’nin son derece hassas ve endişeli günlerinde, el ele vererek bu dönemin atlatılacağını söyleyen genç oyuncu, kendilerine verilen program çerçevesinde de çalıştıklarını belirtti. Fakat bunun da yeterli olmadığını ifade eden Tufan, maç oynanacaksa bunun toplu olarak tesislerde yapılması gerektiğine de dikkat çekerek, hassas süreç için de önce sağlık dileklerinde bulundu.

Sabrın Sonunda Selamet Olacağına İnanıyorum

Öte yandan Fenerbahçe ekibinde bir futbolcunun ve bir de sağlık ekibi çalışanının Kovid-19 testinin pozitif çıktığını belirten 25 yaşındaki genç sporcu, en kısa sürede kendilerinin de sağlıklarına kavuşmaları için dilekte bulunurken, normale dönmenin ise biraz zaman alacağını ekledi.

Herkes gibi bu süreci sabırla bekleyeceklerini ifade eden Ozan Tufan, sabrın sonunda selamet olacağına da inanmakta olduğunu vurguladı.