Ozan Tufan Evde Antrenmanlarına Tam Gaz Devam Ediyor

Fenerbahçe Futbol A Takımı oyuncularından biri olan Ozan Tufan, sahadaki üstün performansı ile her zaman akıllarda kazınmış durumda yer alıyor. Sarı lacivertli takımın başarılı orta saha oyuncusu, sezon başından sonrasında tüm olumsuzluklara rağmen performansından pek bir şey kaybetmeyen topçularından da biri olarak görülüyor.

Fenerbahçe takımına yürekten bağlı olan ve futbola olan yeteneği ile de her zaman dikkatleri üzerine çeken Ozan Tufan, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde evde kal çağrısına uyan isimlerden de biri olarak biliniyor. Fakat, antrenmanların toplu olarak yapılamadığı süreçte, tüm sabrını ve azmini yine futbola adayarak, evdeki sürecini de bol bol spora ayıran isimlerden de biri.

Sosyal medya üzerinden spor yaptığını ve evde olduğunu sık sık paylaşan oyuncu, sarı lacivertli takımın kaptanlık görevini de bu azmi ve hırsıyla sonuna kadar hak ettiğini gösteriyor.

Kaptandan Gülümseten Antrenman

Küresel bir salgın olan yeni tip koronavirüs döneminde, Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu, tüm şartlara rağmen evindeki koşu bandında sık sık koşuyor, öte yandan kondisyonunu artıracak ve formunu korumasını sağlayacak egzersizlerini de yine evinde kalarak yapmaya devam ediyor.

25 yaşındaki başarılı oyuncu, son paylaştığı videoda ise, köpeği ile ilgilenirken de spor yaptığını göstererek, gülümseten anları da takipçileri ile paylaşarak farkını ortaya koyuyor.