Ozan Tufan: “Zor bir viraja girdik”

Alanyaspor mücadelesinin ardından canlı yayında açıklama yapan yıldız sporcu Ozan Tufan, konuşması sırasında yayının kesilmesi ile ilgili konuştu.

Fenerbahçe ekibinin yetenekli sporcularından olan Ozan Tufan, 1-1 berabere sona eren Alanyaspor mücadelesinin ardından açıklama yapmıştı. Takımın kaptanı olan oyuncu, konuşurken bir anda yayıncı kuruluşun yayınının kesilmesi gündeme bomba gibi düştü. Tufan ise soğuk kanlılığını koruyarak tekrar yayına bağlanmak istediğini belirtti.

Talebi üzerine tekrardan yayına bağlanan 24 yaşındaki sporcu, son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yaşanan mücadele ile ilgili söylenecek bir şeyin olmadığını belirten Tufan, “Fabrice N’Skala’nın konuşmasını duydum, Alanya’dan iyi arkadaşımdır ama Jailson’un ki de kasti değil. Biz şaşkınız, biz üzgünüz” ifadelerini kullandı.

“Nereden gördünüz, incelediniz?”

Maçın ardından yapmış olduğu açıklamalarında Altay’a dikkat çeken sporcu, “3 santimetre öne çıkan bir Altay var. Nereden gördünüz, incelediniz. Penaltı veriliyor, Jailson’un pozisyonu da çarpma değil mi?” şeklinde açıklama yaptı.

Yayın kesilmesine dair de içeriden bilgi aldığını söyleyen futbolcu, şampiyonluk yarışında zor bir viraja girdiklerini de ayrıca belirtti.