Ozan Tufan İçin Premier Lig Ekiplerinden Bir Teklif Daha

Fenerbahçe ekibinin yetenekli orta saha oyuncuları arasında yer alan Ozan Tufan için tekliflerin ardı arkası kesilmiyor. Her ne kadar sarı lacivertli ekip, kadrosunda oyuncuya yer vermek istese de, tekliflerin sayısı giderek artıyor.

Bir süreliğine Fenerbahçe ekibinde kadro dışarısında kalmış olan fakat çabası, çalışkanlığı ve arzusu ile üstün performans elde eden genç oyuncu Ozan Tufan, tekrardan sarı lacivertli ekibe dönmüş ve buradaki üstün başarısı ile de herkesi kendine hayran bırakmayı başardı.

Sarı kanaryanın tecrübeli Teknik Direktörü Ersun Yanal için de hem ilk 11 kadrolarının vaz geçilmezi haline gelen hem de takımına kaptan olmayı başaran orta saha oyuncusuna, özellikle son performanslarının ardından da Premier Lig ekiplerinden başarılı oyuncu art arda teklif aldı.

Ozan Tufan İçin Premier Lig’de Everton Yolları

Geçtiğimiz haftalarda Crystal Palace’ın istemiş olduğu oyuncuya şimdi ise Premier Lig’in önemli ekiplerinden biri olan ve Cenk Tosun’un hocalığını yaptığı Everton’ndan teklif geldi.

İngiltere basınında yer alan haberlere göre Everton ekibinin Tufan’ı yaz transfer döneminde kadrosunda görmek istediği belirtildi.