Ozan Tufan Önemli Açıklamalar Yaptı

 

Ozan Tufan, yaşadığı zorlu günlerin üstesinden başarıyla gelmeyi bildi. Şimdi çok sevdiği ve gönülden bağlı olduğu takımın da en formda isimlerden biri olarak futboluyla konuşuluyor. Yetenekli futbolcu Fenerbahçe takımında kaptanlığa kadar yükseldiği süreçte birçok zorluğu da yendi. Ve artık performansı her geçen gün bir kat daha artan genç yıldız, yaşadığı süreçleri de büyük bir tecrübe olarak değerlendiriyor. Fenerbahçe kaptanlığına getirilmesinden sonra ise şunları söyledi, “Kaptanlık bana verildiğinden beri, hareketlerime, yaşantıma, sağlığıma ve hemen her şeyime çok daha fazla dikkat ediyorum.” diyerek üzerine aldığı sorumluluğun bilince olduğunu da vurguladı.

Ozan Tufan: “Kaptan Olacaksan Herkes Seni Örnek Alacak.”

Ozan Tufan geçen sezon kulübünde oldukça sıkıntılı günler geçiren fakat çabası, yeteneği, azmi ve sabrıyla bu güçlükleri yenmeyi bildi. Ve o günlere dair yaşadıklarıyla ilgili ayrıca şuan ki başarısı ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Ozan Tufan’ın açıklamaları ise şu şekilde:

“Büyük futbol takımları ile Anadolu kulüpleri arasında ciddi farklar var. Hayatın zorluklarını yaşadıktan sonra, hayatı çok daha fazla ciddiye alıyorsunuz. Emre Abinin de dediği gibi ‘Kaptan olacaksan herkes seni örnek alacak.’ Bu yüzden kaptan olduğumdan beri her kesitiyle yaşantıma çok daha fazla dikkat ediyorum. “ ayrıca başarılı futbolcu şampiyonluk ile ilgilide şunları söyledi: “Kendi aramızda sürekli toplantı yapıyoruz. Ve elbette şampiyonluk yarışında kendimiz de lider olarak görüyoruz.”