Ozan Tufan’dan Bir Örnek Davranış Daha Geldi

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe Futbol A Takımı’nın başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, bir an olsun gündemden düşmemeye devam ediyor. Başarılı sporcu, art arda pek çok örnek davranışa imza atarken, bu kez de 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı unutmadı.

Süper Lig ekiplerinden olan Fenerbahçe ekibinin başarılı kaptanı Ozan Tufan, çok fazla örnek davranışa imza atmayı başarmaya devam ediyor. Hem sahadaki futbol başarısı, hem mütevazi tavırları hem de katkı sağladığı kampanyalarla örnek biri haline de geliyor.

Sarı lacivertli takımda orta saha mevki sporcusu olan 25 yaşındaki sporcu, çeşitli kampanyalara imza atarak örnek teşkil ediyor. Sosyal medyayı mesleği ve destekleri amaçlı olarak kullanan Tufan, bu kez de işçileri unutmadı.

İşçilerin Bayramını Unutmadı

Koronavirüs salgını sebebiyle antrenmanlarını takım halinde yapamadıkları dönemde, evdeki çalışmalarına tüm hızıyla devam eden başarılı sporcu, mesleğine olan sevgisini sergilemişti.

Evde karantina süreci geçiren Tufan, her gün yaptığı düzenli antrenmanlarla formunu korumayı da başardı. Ayrıca bu süreçte moral olması amaçlı çeşitli yayınlara da katılan sporcu, geçtiğimiz haftalarda da 100 okula kitap bağışında bulunarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamıştı.

Şimdi ise sosyal medya hesabı üzerinden 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlamayı ihmal etmedi.