Ozan Tufan’ın Galatasaray Paylaşımları Gündem Oldu

Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takım kaptanı Ozan Tufan, geçmiş sosyal medya paylaşımları ile yine gündem oldu. Başarılı oyuncunun ezeli rakibinin taraftarı olduğu iddiası ise sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Süper Lig’in en önemli futbolcularından biri haline gelen 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan, Fenerbahçe ekibinde yetersiz performansı sebebiyle kadro dışı bırakılmıştı. Sonrasında ise kendini geliştirmesi için Alanyaspor ekibine kiralık olarak gönderilmişti.

Alanyaspor takımında formunu ciddi anlamda kazanan ve bir yıldız haline gelen futbolcu, sarı lacivertli takıma tekrar geldi. Geldiği günden bu yana ise her maçın ilk 11 kadrosunun vaz geçilmez ismi olmayı başardı.

Sahadaki üstün performansı ile, Premier Lig ekiplerinin dahi dikkatini çekmeyi başardı.  Sarı lacivertli sporcu, fazla kilolarından kurtularak ve bir yıldız olarak formunda dönerek bir efsane yarattı.

Fenerbahçeli Taraftarın Kafası Karıştı

Hem Fenerbahçe kadrosunda hem de Milli Takım’ da üstün bir performans gösteren başarılı futbolcu, adından da söz ettirmeyi başardı.

Başarılı kaptanın geçmişte Twitter hesabı üzerinden yapmış oldığı bazı paylaşımlar ise tekrar gündem oldu. Galatasaray Spor Kulübü’ne ilişkin yapmış olduğu paylaşımlarla, sarı kırmızılı takımın taraftarı olduğu konuşulan oyuncudan ise bu duruma ilişkin net bir açıklama henüz gelmedi.