Tuvalet Kağıdı Akımında Ozan Tufan’a Yanıt Derya Uluğ’dan Geldi

Dünyada hızla yayılan yeni tip koronavirüs sebebiyle, evden çıkamayanlar kendi aralarında oluşturmuş olduğu akıma Ozan Tufan da katılmıştı. Tuvalet kağıdını sektirme akımı, her geçen gün hızla büyürken, oyuncuya yanıt ise şarkıcı Derya Uluğ’dan geldi.

Çin’de başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını, dünyada binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Son derece hızlı bir şekilde yayılan bu salgın hastalıkla mücadelede ise, ligler ertelenirken, iş yerleri ise evlere taşındı ve evden çıkmamak adına pek çok çağrı yapılmaya başlandı.

Tek Rakibim Semih Şentürk, Ozan Tufan, Tuncay Şanlı, Volkan Demirel ve Alex

Koronavirüs ile olan mücadelede ise evde kalanlar arasında tuvalet kağıdı sektirme akımı ortaya çıktı. Bu akım ile tuvalet kağıtlarını sektirenler, sosyal medyada bu videolarını paylaşarak evde kal çağrısı yaptılar. Akıma uyanlar arasında ise Fenerbahçe ekibinin kaptanı oldu.

Tuvalet kağıdı sektiren 24 yaşındaki futbolcuya yanıt ise şarkıcı Derya Uluğ’dan geldi. Fenerbahçe taraftarı olan Uluğ, tuvalet kağıdı sektirerek kaptana yanıt göndererek tek rakibinin, Semih Şentürk, Ozan Tufan, Tuncay Şanlı, Volkan Demirel ve Alex olduğunu ifade etti.