Berke Özer’den Fenerbahçe Aşkına Dair İtiraflar Sıralaması Geldi

Fenerbahçe’nin kalecilerinden biri olan Berke Özer, kiralık olarak gittiği Westerlo ekibinde önemli açıklamalarda bulundu. Hem gündeme dair hem de geleceğine ilişkin konuşan yetenekli sporcu, en büyük hayalinin de sarı lacivertli takımında şampiyonluk yaşamak olduğunu ifade etti.

Sarı lacivertli takımda forma giyen ve Belçika’nın Westerlo ekibine kiralık olarak transfer olan Berke Özer, bir spor kanalının sosyal medya hesabı üzerindeki canlı yayınına konuk olarak önemli açıklamalarda bulundu. Westerlo taraftarı ile iyi bir bağ oluştuğunu söyleyen sporcu, buradaki maçlarında tecrübe kazandığını da ekledi.

Fenerbahçe İçin Bir Volkan Demirel Olmak Büyük Hayalim

Hayaline ilişkin de itiraflarda bulunan Özer, küçüklüğünden beri hayalinde Fenerbahçe forması ile şampiyonluğu yaşamak olduğunu söyleyerek, sarı lacivertli takım için bir Volkan Demirel olmanın da onun için büyük bir hayal olduğunu belirtti. Her zaman Fenerbahçeli olduğunu ve bugün gel dediklerine geleceğini, git dediklerinde de gideceğini söyleyen sporcu, Denizli’de kaçan şampiyonluktan sonra da bir süre okula gitmediğini belirtti.

Özellikle de Westerlo tecrübesinin ardından sarı lacivertli takımın seviyesine uygun birinci kaleci olarak görev yapmaya da hazır olduğunu belirten Özer, Türkiye’deki takımlarda da Muslera, Mert Günok, Altay ve Uğurcan’ı takip ettiğini ekledi.