Ozan Tufan ve Furkan Korkmaz Oyunda Kapışacak

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken, Türkiye’yi de olumsuz etkilemeye devam ediyor. Spor kulüplerinin de etkilenmekte olduğu süreçte sporcular ise formlarını kendilerine verilen bireysel program ile evlerindeki çalışmalarını yaptırmaya devam ediyor. Ozan Tufan ve Furkan Korkmaz da bu süreçte destek olarak FIFA Kapışması’nı 5 Nisan tarihinde düzenleyecek ve takipçisine destek olacak.

Söz konusu süreçte spor kulüpleri, liglerin süresiz olarak ertelenmesi sebebiyle oyuncularına da bireysel olarak programlarını vermeye başladı. Bu süreçte Fenerbahçe Spor Kulübü oyuncuları da evlerinde formlarını korumak adına çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Nisan’da FIFA Kapışması

Maçların oynanmadığı ve ülkenin ciddi anlamda psikolojik anlamda çöküş yaşamakta olduğu dönemde, spor kulüpleri sosyal medya hesapları üzerinden taraftarına ve takipçilerine moral vermeye devam ederken, bir yandan oyuncular bireysel anlamda destek ve moral sürecini başladı.

Çok sayıda başlatılan etkinliğin yanı sıra, Fenerbahçe’nin başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan da, bu süreçte taraftara ve ülkeye destek olmaya devam ediyor. Sarı lacivertli takımın yıldızı olan Ozan Tufan ve beraberinde diğer bir yıldız olan Furkan Korkmaz da bu dönemde destek olmak ve moral vermek adına 5 Nisan tarihinde FIFA Kapışması düzenleyecek oynanan oyun da Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak.