Fenerbahçe İçin Yeni Teknik Direktör İddialarına Bir Yenisi Daha Eklendi

Sezona iyi bir başlangıç yapan Fenerbahçe ekibi, başarıdaki istikrarını koruyamadığı için özellikle ligin ikinci devresinde adeta dağıldı. Ezeli rakibi Galatasaray ekibi ile olan derbideki 20 yıllık galibiyet serisinin ardından sarı lacivertli takımın aldığı yenilgi, ciddi bir krize neden oldu.

Yaşanan ayrılık sonrasında Fenerbahçe yönetiminin yanı sıra taraftar arasında da bir tepki krizi yaşandı. Sarı lacivertli takım bu süreçte hem çalıştırıcısı olmadan maçlara çıktı hem de son derece kötü performansları sahaya taşıdı.

Yaşanan ayrılık sonrasında sarı lacivertli yönetim daha iyi olabilmek için bir Teknik Direktör listesi belirledi. Bu isimler arasında en fazla gündem olanlar ise Erol Bulut ve Yalçın Koşukavak olmuştu.

Giampolo Gelebilir

Öte yandan yönetimde Blanc, Di Francesco, Lucescu, Daum gibi isimler de gündeme gelmeye başladı. Abdullah Avcı ve Hüseyin Erdoğdu gibi teknik adamların da adı anılmaya başlayınca işler ise iyice karıştı.

Bu süreçte Fenerbahçe ekibinin başına geçecek isim için ise İtalya basınında büyük bir iddia yankılanmaya başladı. İtalyan gazetesi, sarı kanarya yönetiminin Milan’ın eski hocası olan Giampaolo ile görüştüğünü yazdı. Yaş ortalaması daha düşük isimlerle çalışan Giampaolo ile Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un görüşmekte olduğu düşüncesi ise yine bir belirsizlik durumu yaşanmasına neden oldu.