Kaptan Ozan Tufan’dan Genç Yeteneğe Yerinde Övgü Yerinde Yergi

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün en başarılı isimlerinden biri olan Ozan Tufan, takımın alt yapı ekibindeki oyuncu için hem övgü hem de uyarıda bulundu. Hem takımı için hem de Avrupa ligleri için büyük bir yetenek olarak görülen ve azmiyle, hırsıyla, çalışkanlığıyla bilinen futbolcu, kendinden yaşça küçük meslektaşı için de tavsiyelerini belirtti.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başarılı orta saha oyuncusu, sarı lacivertli ekibin alt yapı oyuncularından olan Ömer Faruk Beyaz’ı hem övdü hem de uyardı.

Takımın kaptanlık görevini de üstlenen ve başarısı ile Avrupa tarafından da teklif yağmuruna tutulan 24 yaşındaki futbolcu, çok genç yaşına rağmen başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Ömer Faruk Beyaz için tavsiyelerde bulundu.

Ömer Büyük Bir Yetenek

Sarı lacivertli ekibin orta saha oyuncusu ve kaptanı olan OzanTufan, Ömer’in büyük bir yetenek olduğunu vurguladı. Fakat bunun yanı sıra sporcunun fiziğini de geliştirmesi gerektiğine dikkat çekti.

Ayrıca sarı lacivertli kaptan, genç oyuncunun iyi bir şekilde çalışmaya devam ettiği takdirde, yalnızca Fenerbahçe adına değil, Türk futbolu adına da geleceği olacağına vurgu yaptı.

Abileri olarak da ona en iyi şekilde destek vermeye çalıştıklarını belirten Tufan, desteğe de devam edeceklerini söyledi.