Ozan Tufan’dan Fatih Terim İçin İki Mesajlı Geçmiş Olsun Dilekleri

Küresel salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de her geçen gün artan vaka sayısı ile endişeye neden oluyor. Bu süreçten etkilenenlerden biri de Galatasaray Spor Kulübü Erkek Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Erkek Futbol A Takım orta saha oyuncusu ve aynı zamanda kaptanı olan Ozan Tufan, teknik hocaya geçmiş olsun dileklerini bir mesaj ile iletti. Hem Twitter hem de Instagram hesaplarından paylaşımda bulunan oyuncu, mesajlarıyla da gözleri doldurdu.

Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Fenerbahçe oyuncusu Ozan Tufan, koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim için yazmış olduğu geçmiş olsun mesajında, hoca ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, duygu yüklü mesajlarla paylaşımını destekledi.

Hep Beraber Güzel Günlere

Sarı lacivertli ekibin 24 yaşındaki yetenekli sporcusu, yapmış olduğu sosyal medya paylaşımını hem Twitter hem de Instagram üzerinden yayınlamayı tercih etti.

Paylaşımında Fatih hocam şeklinde hitap eden Ozan Tufan, geçmiş olsun dileklerinin yanı sıra, en kısa sürede sağlığa kavuşulması adına da temennide bulundu.

Tüm vatandaşlar adına da geçmiş olsun dileklerinde bulunan Fenerbahçe kaptanı, en kısa sürede bu kötü günlerin atlatılmasını ve hep beraber güzel günlere dönülmesini umduğunu ifade etti.