Ozan Tufan Fenerbahçe’nin Kahramanlarından Biri Oldu

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin bel kemiği olan Ozan Tufan, takımın göz önünde olan kahramanları arasında sayıldı. Sarı lacivertli takımda özellikle bu sezon ki performansı ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Alanyaspor ekibine kiralık olarak gönderilen ve kendisini bu süreçte çok iyi bir şekilde geliştiren Ozan Tufan, bu sezon kanaryanın kahramanlarından biri oldu. 25 yaşındaki orta saha mevki sporcusu, Luiz Gustavo, Vedat Muriç ve Serdar Aziz ile de takımın kahramanları arasında sayıldı.

Gelecek Sezon Olmayabilir

Alanyaspor’da top koşturduğu süreçte kendisini çok fazla geliştiren ve çok çalışarak azmiyle spor dünyasının çok konuşulanları arasına girmeyi başaran Tufan, şimdi ise Premier Lig yolcusu olmaya hazırlanıyor. Sarı lacivertli takımdaki üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kaptan, özellikle de İngiliz ekipler tarafından çok isteniyor.

Ekonomik krizin yaşanmakta olduğu süreçte, Fenerbahçe yönetiminin kasasını rahatlatabilecek isimler arasında da ayrıca Tufan sayılıyor.

Hem A Milli Takım’da hem de Fenerbahçe ekibinde azmi ve hırsıyla ön plana çıkan yetenekli futbolcu, ayrıca takımın kahramanları arasında da tanımlanıyor. Orta sahanın bel kemiği olan sporcunun, gelecek sezonda ise Premier Lig ekiplerinde forma giyeceği tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar