Ozan Tufan Ve Tolga Ciğerci İçin Eksik Doğum Günü Kutlaması

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcuları Ozan Tufan ve Tolga Ciğerci, buruk bir doğum gününü geride bıraktı. Normal şartlarda sporcuların doğum günlerinde antrenman sonrasında pasta kesilmekte ve hep beraber takım olarak kutlama yapılmakta idi. Fakat bu sene yaşanan olumsuz durumlar nedeniyle, iki oyuncu için de kutlama yapılamadı.

23 Mart 1995 tarihinde doğan ve Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha oyuncusu olan Ozan Tufan ile, 23 Mart 1992 tarihinde dünyaya gelen sarı lacivertli kulübün diğer başarılı orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci, bu sene buruk bir doğum günü yaşadılar.

Antrenman Sonrası Pasta Kesilirdi

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşlarına giren iki kanarya, olağan geleneği yaşayamadan doğum günü kutladılar. Normal şartlarda antrenman sonrasında doğum günü olan sporcunun pastası kesilir ve takımla beraber kutlama yaşanırdı. Fakat bu sene, küresel bir salgın olan yeni tip koronavirüs sebebiyle, oyuncular doğum günlerini evlerinde geçirdiler.

25 yaşını dolduran Ozan Tufan ve 28 yaşını dolduran Tolga Ciğerci için uygulanamayan doğum günü kutlamasının yerine ise, sarı lacivertli kulübün sosyal medya hesabı üzerinden kutlama yapıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü, iki orta saha oyuncusu için de Twitter üzerinden kutlama mesajı yayınlayarak, buruk bir doğum günü kutlaması yaşadı.