Ozan Tufan Bacak Kaslarıyla Dikkatleri Çekti

Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, kaslı vücuduyla dikkatleri üzerine çekti. Yeni Malatyaspor maçının ardından performansı ile en fazla konuşulan isimlerden biri olan oyuncu, izin sürecinde de çalışmalarına devam ederek eleştirenleri utandırdı.

Fenerbahçe ekibinde forma terleten 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan, Yeni Malatyaspor maçında takımına 3 puanı getiren isim oldu.

Maçın sonuna gelindiğinde Fenerbahçe yenik durumdayken, uzatma dakikalarında art arda 2 gole imza atan Ozan Tufan, bu performansı ile büyük bir beğeni topladı.

Koronavirüsten sonra dönüşte ise almış olduğu kilolar nedeniyle ciddi bir eleştiri yağmuruna tutulan oyuncu, izin gününde dahi çalışmalarına devam etti.

Malatyaspor maçının kahramanı olarak tanımlanan sarı lacivertli oyuncu, takımının izin yaptığı gün özel olarak çalıştı. Fitness salonunda yapmış olduğu çalışmalarda da kaslı bacaklarıyla dikkat çekti.

Eleştirenleri Susturdu

Sarı lacivertli kulüp ile 5 senelik anlaşmaya imza atan Tufan, çalışmalarını ise bireysel antrenörü Umut Özalp ile sürdürdü.

Fazla kiloları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan sarı lacivertli oyuncu, son hali ile de eleştirenleri utandırdı.

Özellikle de bacak kasları ile çok fazla dikkat çeken sarı lacivertli oyuncu, salondaki çalışmalarının görüntülerini de sosyal medya üzerinden paylaştı.

Güncel Yazılar