Ali Koç Ozan Tufan İçin Kız İsteyecek

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu Ozan Tufan, özel hayatında önemli adımlar atmaya devam ediyor. Sarı lacivertli takımın gözdelerinden biri olan 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun, kız arkadaşı Rojin Haspolat’ın isteme merasimi için ise ortaya atılan iddia gündem oldu.

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe’nin yıldız isimlerinden biri olan Ozan Tufan için yepyeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Yıldızı kısa sürede parlayan orta saha oyuncusu, geçtiğimiz aylarda kız arkadaşı Rojin Haspolat’a evlenme teklifi etmişti.

Teklifi ile de gündem olan sarı lacivertli sporcu, bu kez ise isteme merasimi ile en fazla konuşulan isimlerden biri haline geldi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Ozan’ın kız arkadaşını istemek için merasime katılacak ve Rojin’i bizzat kendisi isteyecek.

Heyecanlı Çift

Kulübünün genç ve yıldız isimlerinden olan Ozan Tufan için kız arkadaşını babasından istemeye gidecek olan Ali Koç olacak. Bu süreçte büyük bir heyecana sahip olan çift ise, isteme merasimi hazırlıklarını sürdürüyor.

Sarı lacivertli kulübe gönülden sevdalı olan ve takımdaki başarısıyla da dikkatleri çeken orta saha oyuncusu, ayrıca özel hayatındaki efendiliği ile de gündemden düşmemeye devam ediyor.

Güncel Yazılar