Ozan Tufan Yeni Sezon Öncesi Alışverişle Stres Atıyor

Fenerbahçe ekibinin başarılı isimlerinden biri olan Ozan Tufan, evlilik hazırlıkları yaptığı kız arkadaşıyla alışverişte görüntülendi. Haziran ayında evlenme teklifi ettiği Rojin Haspolat ile alışverişe çıkan milli futbolcu, alışveriş merkezinde arkadaşlarıyla da buluşarak öğle yemeği yedi.

Süper Lig temsilcilerinden olan Fenerbahçe Futbol A Takımı’nın başarılı isimlerinden biri olan Ozan Tufan, gündem olmaya devam ediyor. Son günlerde adı Beşiktaş ile anılan sarı lacivertli futbolcu, tatil döneminde ise kız arkadaşıyla alışverişe çıktı.

Sık sık adı gündem olan 25 yaşındaki orta saha mevki oyuncusu, en son tatilde yapmış olduğu hareketle sarı lacivertli taraftarların gönlünü fethetmişti.

Denizde Fenerbahçe bayrağını yükseklere çıkaran sarı lacivertli oyuncu, sonrasında Beşiktaş ile adı anılanlardan oldu.

Nişanlısıyla Görüntülendi

Eski öğrencisini isteyen Sergen Yalçın ile gündem olan Tufan, transfer teklifi meselesine ilişkin ise açıklamada bulunmadı.

Haziran ayında kız arkadaşı Rojin Haspolat’a evlenme teklifi yapan başarılı futbolcu, önceki gün ise alışverişte görüntülenmiş oldu. İddiaya göre Ozan’ın kız isteme merasiminde de Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un bulunacağı ve kızı onun isteyeceği konuşulmuştu.

Gelecek sezon öncesinde nişanlısı ile alışveriş yaparak stres atan sporcu, alışveriş esnasında da futbolsever kişilerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı.

Güncel Yazılar