Fenerbahçe Ozan Tufan Pişmanlığı Yaşıyor

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı isimlerinden biri olan Ozan Tufan için kulüpte pişmanlık yaşanıyor. Gelecek sezon çalışmalarını sürdüren sarı lacivertli kulüp, transfer dönemi için de hızlanma kararı aldı. Edinilen bilgilere göre Türkiye Futbol Federasyonu’nun harcama limitlerini açıklamasının sonrasında transferler de tek tek açıklanacak.

 

Transferleri tek tek açıklamayı TFF harcama limitleri açıklamasına bırakan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, Ozan Tufan ve Nabil Dirar için ise pişmanlık yaşandığı öğrenildi.

 

Bu sezon istediği performansı gösteremeyen ve ligi istediği konumda bitiremeyen Fenerbahçe, önümüzdeki sezon için iddialı bir çalışma dönemine girdi. Kadrosunu güçlendirmeye çabalayan sarı lacivertli kulüp, bu dönemde çok sayıda kişi ile de temasa geçti.

 

Bazı isimlerle temasa geçen sarı lacivertli kulüp, memnun kaldığı isimlerle ise sözleşmesini tekrar yenilemişti.

 

Performansı Çok Fazla Düştü

 

Dirar ile 2 senelik daha sözleşmeye imza atan Fenerbahçe, Ozan Tufan’la da yoluna devam etme kararı almıştı. Fakat bu süreçte sözleşmesi yenilenen isimlerin performansları ise kulübü şaşırttı.

Sezon başından bu yana son derece başarılı performansı ile dikkatleri çeken Ozan Tufan, Aralık ayında anlaşmanın yenilenmesinin ardından düşüşe geçti. Saha içerisindeki performansı ciddi boyutta düşen sporcuya taraftardan da eleştiri geldi.

Güncel Yazılar