Ozan Tufan İle Konuşulanlar Dikkatleri Çekti

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinde, sıkıntılı bir sezon yaşanmaya devam ediyor. Sarı lacivertli takımda Ozan Tufan için ise hareketlenmeler başladı.

Süper Lig’de kötü bir sezon geçirmeye hazırlanan Fenerbahçe için üçüncülük şansı da ortadan kayboldu. Sivasspor ile olan mücadeleden 2-1 skorla mağlup ayrılan sarı lacivertliler için ilk 3’e girme şansı kaybolurken, takımın yıldız ismi için ise harekete geçildi.

Takımın teknik kadrosunda yer alan Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel de, bu süreç için Ozan Tufan ile konuşmaya yöneldi. Sarı lacivertli isimlerin 25 yaşındaki orta saha oyuncusuna söylediği sözler de dikkatleri çekti.

Fenerbahçe Erken Havlu Atmıştı

Süper Lig’e şampiyonluk parolası ile başlayan sarı lacivertli takım, sezonun ikinci yarısında ise art arda olumsuz sonuçlar yaşadı. Bu durumla iyice içinden çıkılmayan bir hale giren Fenerbahçe, yarışa erken havlu atan kulüplerden de biri oldu.

Avrupa umutları yolunda zora giren sarı lacivertli kulüpte ise maçta yaşananlar ise dikkatleri çekti.

Enerjisiz görünen sarı lacivertlilerde, Ozan Tufan’ın Emre Kılınç’a yapmış olduğu penaltının ardından, saha içerisinde güçlü bir itiraz geldi. Ve Emre Belözoğlu ile teknik heyet ısrarlı bir şekilde Ozan’a gidip konuşmasını söyledi. Neye göre kararın verildiği de yine konuşulanlar arasında yer aldı.

Güncel Yazılar