Ozan Tufan Kiloları İle Dikkat Çekti

Fenerbahçe ekibinde forma terleten 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan, antrenmandaki haliyle herkesi şaşırttı.

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibi, dün 8 günlük Riva kampının sonuna geldi. Koronavirüs salgını arasının ardından 12 Haziran’da tekrar maçların başlama kararı ile kampa giren sarı lacivertliler, yoğun bir antrenman döneminden geçti.

Fenerbahçe’de 8 günlük Riva kampının sonuna gelindi. 12 Haziran’da pandemi sonra tekrar başlayacak olan liglere hazırlık süreci ise sıkı bir tempo ile devam ediyor.

Maçların öncesinde sarı lacivertli ekipteki sporcuların durumu ise büyük bir merak konusu oldu. Uzun bir süre koronavirüs tedbirleri gereğince takım antrenmanı yapamayan Fenerbahçe’de, bireysel antrenmanların sonrasında en fit dönen isim Serdar Aziz oldu. Kondisyonunu karantina döneminde de koruyan sporcu, antrenmanlarda da formunda idi.

Yıldız Golcüye Benzetildi

Öte yandan sarı lacivertli takımda forma terleten Ozan Tufan ise, karantinadan en kilolu dönen sporcu oldu. Kilo almaya müsait bir bünyeye sahip olan 25 yaşındaki orta saha sporcusu, son haliyle ise herkesi şaşırttı.

Fenerbahçe taraftarı tarafından da ciddi anlamda eleştiri yağmuruna tutulan sporcu, son haliyle ise Juventus’un yıldız golcüsü Gonzalo Higuain’e benzetildi.

Arjantinli sporcu ile aynı kaderi yaşayan Tufan’ın, maçla kadar eski formuna nasıl dönebileceği ise merak konusu oldu.

Güncel Yazılar