Ozan Tufan’dan Heyecanlandıran Paylaşım

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe Futbol A Takımın yıldız isimlerinden biri olan Ozan Tufan, hayatının imzasını atmaya karar verdi. Sevgilisi Rojin Haspolat’a evlilik teklifinde bulunan başarılı sporcu, özel anının görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Fenerbahçe ekibinin başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan, dün kişisel sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşımla takipçilerini sevindirdi. Uzun bir süredir Rojin Haspolat ile ilişkisi bulunan 25 yaşındaki futbolcu, hayatının en önemli kararlarından birini aldı.

Sarı lacivertli takımın en önemli isimlerinden biri olmayı başaran ve bu sezon ki üstün performansı ile yeşil sahalara topla şiir yazan sporcu, bu kez şiir gibi bir evlilik teklifine adını yazdırdı.

Yıldız Sporcu En Önemli İmzaya Atmaya Hazırlanıyor

Premier Lig ekiplerinin dahi transfer listelerinde sıkça adı geçen yıldız sporcu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla da kısa sürede gündem oldu.

Bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşın evlenme teklifinde bulunan Ozan Tufan, özel anlarını sosyal medya hesabı üzerinden kalpli emojiler eşliğinde paylaştı. Özel paylaşımı ile spor gündemine bomba gibi düşen sarı lacivertli futbolcu, takipçilerini de heyecanlandırdı.

Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusuna tebrik mesajları ise paylaşımının altında yorum olarak geldi.

Güncel Yazılar