Okan Böke’den Ozan Tufan Göndermesi Geldi

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, imza töreni sırasında yapmış olduğu açıklamalarla Ozan Tufan için göndermede bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün yeni transferlerden Ergül Eroğlu ve Hazal Selin Arifoğlu ile olan sözleşme yenileme töreninde Okan Böke çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Ozan Tufan ile ilgili gönderme yaptı. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi, 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun derbi sonrası yapmış olduğu açıklamalara vurgu yaptı.

Dün düzenlenmiş olan imza töreninde Fenerbahçe oyuncusu Ozan Tufan’ın açıklamaları üzerinden gönderme yapan Okan Böke, bu lafı sevmediğini belirtti.

Oyuna Yabancılardı

Ergül Eroğlu ve Hazal Selin Arifoğlu ile sözleşmenin yenilendiği imza töreninde açıklama yapan Böke, 2-3 sene öncesinde kendilerine gelip oyuna yabancı olanlar olduğunu belirtti. İsmini vermek istemediğinin de altını çizen Yönetim Kurulu Üyesi, oyuna yabancı olduklarını söyledi. Böyle bir şey olmadığına vurgu yaparak da bu lafı sevmediğini ve tam da yerine geldiğini ekledi.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında Galatasaray Fenerbahçe derbisinde sarı lacivertlilerin 3-1 kendi sahasında mağlup olduğu maç sonrasında Ozan Tufan ise ‘Böyle bir şey olabilir mi ya?’ sözleri ile gündem olmuştu. Milli futbolcu bu soruyu vermiş olduğu röportajda 6 kere kullanarak çok konuşulanlardan biri olmuştu.

Güncel Yazılar