Ozan Tufan Dorukhan Toköz Takası Gündeme Düştü

 

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinin başarılı oyuncusu Ozan Tufan için transfer iddiaları gelmeye devam ediyor. Son günlerde  adı sık sık Beşiktaş ekibi ile anılan sarı lacivertli oyuncu, ayrıca İngiliz ekipler tarafından da isteniyor.

 

Süper Lig’de yeni sezon öncesi transfer hazırlıkları hızla devam ederken, Fenerbahçe yönetimi de kadrosunu güçlendirme yönünde hazırlıklarını sürdürüyor. Ozan Tufan, transfer haberlerinde sık sık adı geçen isimler arasında yer alıyor.

 

Fenerbahçe ve Beşiktaş ekipleri arasındaki takas iddiası son zamanlarda sık sık gündeme gelirken, Ozan Tufan ve Dorukhan Toköz takası da yine en fazla konuşulan konuların arasında yer aldı.

 

Yılın Takası Olabilir

 

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan ekonomik kriz sürecinde, spor kulüpleri ise ekonomik bakımdan zorda kalmamak adına takasları sık sık gün yüzüne çıkartıyor.

 

Ozan Tufan ve Dorukhan Toköz ikilisi ile ilgili takas durumu, her ne kadar şu an için askıya alınmış olsa da, kabul edilirse yılın takası olarak bile değerlendirilebilecek.

 

Takasın iki kulüp tarafından da onaylanması durumunda ise Ozan Beşiktaş’ta, Dorukhan ise Fenerbahçe’de forma terletmiş olacak.

 

İki takımın taraftarının da son derece tepkili olacağı durumun sonucu ise şimdiden merak konusu haline geldi.

Güncel Yazılar