Ozan Tufan Takımın En Hızlı İsmi Oldu

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Fenerbahçe Spor Kulübü de Can Bartu Tesisleri’nde çalışıyor. Önceki sezon istenilen performansa ulaşamayan sarı lacivertli takımda yapılan son idmanda ise en çok konuşulan isim Ozan Tufan oldu.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıkları hız kazanarak devam ettiriliyor. Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde çalışan sarı lacivertli kulüp, Can Bartu Tesisleri’nde sıkı bir antrenman daha tamamladı.

Fenerbahçe ekibinde yapılan ölçüm ve değerlendirme testlerinin ardından ise takımın birkaç ismi değerleri ile dikkatlerden kaçmadı.

Takımın enleri arasında yer alan isimler hoca Erol Bulut tarafından tebrik edilirken, sporcular birbirlerini de performansları için alkışladı.

Antrenmana Akşam Molası

Sarı lacivertli ekipte en hızlı oyuncu 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan oldu. Öte yandan test sonuçlarına göre takımın dayanıklı isimleri de Mert Hakan Yandaş ile Luiz Gustavo olarak kayıtlara geçtiler.

Fenerbahçe ekibinde yapılan yağ testlerinin sonuçlarına göre ise en az yağa sahip isimlerin Nabil Dirar, Luiz Gustavo ve Mert Hakan Yandaş olduğu bilgisi öğrenildi.

Çalışmalarını tempolu bir şekilde devam ettiren Sarı Kanarya ekibinde, sabah antrenmanındaki üstün performanstan dolayı ise akşam dinlenme molası verildi.

Güncel Yazılar